דף בית
 
 
אודות
 
 
צור קשר
 
 
מומחים
 
 
מאמרים
 
 
השתלמויות
 
 
פרסום
 
 
מוצרים
 
 
פורומים
 
 
חדשות בענף
 
הורדת תוכנת Barternder Ultra


ראשי דיו למדפסות Primera


חנות אונליין למכירת מוצרי ברקוד-R4U
R4U משווקת מוצרי ברקוד אונליין - מדפסות ברקוד, קוראי ברקוד, ריבונים, מדבקות בגלילים, תוכנות עיצוב Bartender & Nice Label, ראשי דיו Primera, מדפסת פיטאץ

מדבקות מהמלאי בגדלים סטנדרטיים


ברקוד שופ - חנות ברקוד און ליין
ברקוד שופ פתחה חנות אינטרנט און ליין ראשונה בישראל, מדפסות קוראי ברקוד, ריבונים מהחברות המובילות בעולם

פורום הברקוד הישראלי
כתבה שפורסמה על פורום הברקוד הישראלי ב-7.12.09 באתר DailyMaily

פרסום באתר פורום הברקוד הישראלי


תוכנת NiceLabel 2019


דומיין בעברית-אתרי ברקוד בישראל


ברקוד פור יו משווקת מדפסות P-Touch


 

 

 

    
בשנים האחרונות חדרו מערכות המסופונים למרבית הארגונים המפעילים כח מכירות נייד. בין שמדובר בסוכנות הפצה קטנה המעסיקה אנשי מכירות בודדים ובין שמדובר בארגוני ענק המעסיקים מאות סוכני שטח, כולם הצטיידו במערכות SFA.
 
לאורך השנים, מאז הוצגו מערכות ה-SFA הראשונות, חלה התקדמות דרמטית ביכולותיהן של מערכות אלו. השיפורים שהושגו בביצועי מערכות ה-SFA נגזרו רובם ככולם מהתקדמות הטכנולוגיה: מערכות הפעלה יציבות ומשוכללות יותר, מעבדים מהירים יותר, מכשירים ניידים אמינים יותר, יכולות תקשורת סלולארית, כל אלה תרמו לשיפור הפתרונות המוצעים בשוק והביאו לרמת החדירה הגבוהה של מוצרי SFA בכלל הארגונים.

ASKI SFA מציגה קפיצת מדרגה נוספת בתחום ה-SFA, קפיצת מדרגה שאינה נובעת מהתקדמות טכנולוגית כי אם מהבנה עמוקה של צרכי הלקוחות והיכרות מקרוב של מוגבלות המערכות המוצעות היום בשוק. היכולת לשלב בין הטכנולוגיה המתקדמת לבין הבנת השוק והצרכים הולידה את פתרון הדור הבא בתחום ה- SFA.

המאפיין את פתרונות ה-SFA המקובלים כיום בשוק הוא בהיותם "תפורים" לצרכי הלקוח. למעשה, מערכות ה-SFA הנתפרות לצרכי הלקוח מוגבלות ביכולותיהן בהתאם ליכולות של מערכות המידע הארגוניות. לרוב, לא ניתן לממש באפליקציה הניידת יכולות שאינן נתמכות ע"י מערכות ה- ERP שבשימוש הארגון הלקוח, כך למשל מוגבלות עד מאוד היכולות לאיסוף מידע עסקי מהשטח, ניהול אמצעי קידום מכירה, חיווי התקדמות המכירות בזמן אמת, ניהול מסלולים ועוד.
 
ASKI SFA מביאה את הבשורה: מערכת מוכוונת מכירות המציעה ללקוחות פתרון כולל ומקיף לכל הצרכים הנגזרים מניהול מערך מכירות נייד.

ASKI SFA עושה שימוש בבסיס נתונים עצמאי המאפשר גמישות מרבית בהפעלת מערך המסופונים בארגון.

ASKI SFA מתממשקת למערכות המידע הארגוניות, מחליפה מידע עם בסיסי הנתונים בארגון ומנהלת במקביל את כל המידע הרלוונטי שאינו מטופל במערכות הארגוניות האחרות.

ASKI SFA מציעה למנהלים בארגון מידע עדכני בזמינות מיידית באמצעות אפליקציה מבוססת WEB, כלי חיווי חזותיים (Executive Dashboards) מציגים למנהלים שורה של אינדיקציות על ביצועי מערך המכירות (Key Performance Indicators) לפי צרכי הארגון.
 
 

 


דף הבית | אודות | צור קשר | תקנון האתר