דף בית
 
 
אודות
 
 
צור קשר
 
 
מומחים
 
 
מאמרים
 
 
השתלמויות
 
 
פרסום
 
 
מוצרים
 
 
פורומים
 
 
חדשות בענף
 
הורדת תוכנת Barternder Ultra


ראשי דיו למדפסות Primera


חנות אונליין למכירת מוצרי ברקוד-R4U
R4U משווקת מוצרי ברקוד אונליין - מדפסות ברקוד, קוראי ברקוד, ריבונים, מדבקות בגלילים, תוכנות עיצוב Bartender & Nice Label, ראשי דיו Primera, מדפסת פיטאץ

מדבקות מהמלאי בגדלים סטנדרטיים


ברקוד שופ - חנות ברקוד און ליין
ברקוד שופ פתחה חנות אינטרנט און ליין ראשונה בישראל, מדפסות קוראי ברקוד, ריבונים מהחברות המובילות בעולם

פורום הברקוד הישראלי
כתבה שפורסמה על פורום הברקוד הישראלי ב-7.12.09 באתר DailyMaily

פרסום באתר פורום הברקוד הישראלי


תוכנת NiceLabel 2019


דומיין בעברית-אתרי ברקוד בישראל


ברקוד פור יו משווקת מדפסות P-Touch


 

 

 

 1.4.2009

כל מה שרצית לדעת בתחום הברקוד בישראל, באתר פורום הברקוד הישראלי החדש

שמעון מנצור, יזם פורום הברקוד הישראלי

פורום מקצועי חדש בתחום הברקוד הושק לאחרונה בישראל. אתר הפורום נועד להוות מרכז מידע בכל תחום הברקוד בישראל ולמלא את החסר בנושא. ניתן למצוא בו חומרים רבים שהצטברו במשך שנים רבות על ידי מיטב המומחים בתחום הברקוד. בין השאר מקיף אתר הפורום את הנושאים הבאים: יצרנים וספקי ברקוד בעולם ובארץ, פתרונות ברקוד, יועצים, בתי תוכנה ואינטגרטורים למסופונים, בתי דפוס, ציוד קצה לקופות רושמות, ספירות מלאי , שאלות למומחים, קבלת הצעות מחיר ועוד. הפורום הוקם על ידי היזם שמעון מנצור, מנכ"ל לשעבר של אחת מחברות הברקוד המובילות בישראל.

מנצור מסר, כי "לאחר 22 שנה בתחום הברקוד ראיתי צורך להקים פורום מקצועי בתחום הברקוד שלא היה קיים בישראל". הוא הוסיף וציין, כי קהל היעד של הפורום ושל אתר האינטרנט שלו הוא כל חברה העושה שימוש בברקוד ומעוניינת להרחיב את פעילותה בתחום. לטענתו, מכיל האתר מידע מקיף ועדכני אודות קוראי ברקוד, מדפסות ברקוד, מסופונים, RFID, מדבקות, ריבונים וציוד קצה של קופות רושמות.

בפורום הברקוד הישראלי פינת שאלות ליועצים ולמומחים, זאת לטובת ציבור המשתמשים בארץ. שו"ת אלו נועדו לשרת את הלקוחות ולחסוך להם כסף. כנגד מהווה הפורום במה לספקים השונים, באפשרו להם להיחשף, להשיב לשאלות הגולשים ולהבליט את הערך המוסף שלהם.

האתר של פורום הברקוד הישראלי מכיל מגוון חומרי הדרכה, סרטונים, דרייברים למדפסות, תכנות לקורא ברקוד, מאמרים, פרזנטציות, ברושורים של המוצרים, פינת יועצים, דיווח אודות השתלמויות ועוד.

 


דף הבית | אודות | צור קשר | תקנון האתר